Kim jesteśmy

Racoongo.com to niezależna strona internetowa służąca porównywaniu kosztów i warunków produktów oraz usług.

Oferujemy szybki, wygodny i bezpłatny serwis wyszukujący i dobierający oferty od wiodących dostawców usług finansowych, zarówno banków jak i firm.

Nasza misja to oszczędzać pieniądze naszych klientów poprzez wyszukiwanie i wybór najkorzystniejszej oferty spośród szerokiej gamy dostawców usług finansowych.

Dlaczego Racoon?

Racoongo.com to niezależna strona internetowa służąca

Racoon to zwierzę, które „wywąchuje” i przynosi do domu coś smacznego i zdrowego.

Zgodnie z tą analogią zdefiniowaliśmy nasz cel – przynosić naszym klientom korzyść w postaci zmniejszenia ich wydatków na koszty usług finansowych. W tym celu zapewniamy serwis porównujący usługi, który działa prosto, wygodnie i bez dodatkowych opłat dla klienta.

Nasza gwarancja

Nasza gwarancja to 100% przejrzystości i niezależnej oceny

Oferujemy Ci możliwość wglądu w cały rynek usług finansowych, aby obiektywnie ocenić warunki proponowane przez banki i firmy finansowe.

Nasza niezależna ocena pomoże Ci wybrać produkt najlepiej odpowiadający na Twoje potrzeby, bez niepotrzebnej straty czasu i pieniędzy.

Co gwarantujemy

Szeroki ogląd rynku

Staramy się umożliwić maksymalnie szeroki ogląd rynku, przedstawiając Ci do porównania najpełniejszy katalog wiodących dostawców. Obiektywnie i niezależnie

Jako niezależny serwis gwarantujemy 100% obiektywności w porównywaniu, bez żadnych preferencji dla tego czy innego usługodawcy.

Usługi bezpłatne i poufne

Z naszego serwisu możesz korzystać incognito i nie ponosząc za to żadnych kosztów. Nie mamy żadnych ukrytych prowizji ani opłat.

Otrzymujemy dochód od naszych partnerów – banków i firm finansowych, które są przedstawione na stronie internetowej.

Prostota, szybkość i wygoda

Dosłownie po 2-3 kliknięciach otrzymujesz pełną listę ofert w wygodnej, zrozumiałej formie, co pozwoli Ci z łatwością wybrać optymalny produkt lub usługę odpowiadającą Twoim potrzebom.

Elastyczność zorientowana na wynik

Oferujemy możliwość wykorzystania elastycznych narzędzi do sortowania i filtrowania listy ofert według rozmaitych kryteriów wyboru.

Z ich pomocą łatwo wybrać produkt, który maksymalnie spełni Twoje oczekiwania.