Kim jesteśmy

Racoongo.com to niezależna strona internetowa służąca porównywaniu kosztów i warunków produktów oraz usług. Oferujemy szybki, wygodny i bezpłatny serwis wyszukujący i dobierający oferty od wiodących dostawców usług finansowych, zarówno banków jak i firm. Nasza misja to oszczędzać pieniądze naszych klientów poprzez wyszukiwanie i wybór najkorzystniejszej oferty spośród szerokiej gamy dostawców usług finansowych.

Dlaczego Racoon?

Racoongo.com to niezależna strona internetowa służąca

Racoon to zwierzę, które „wywąchuje” i przynosi do domu coś smacznego i zdrowego. Zgodnie z tą analogią zdefiniowaliśmy nasz cel – przynosić naszym klientom korzyść w postaci zmniejszenia ich wydatków na koszty usług finansowych. W tym celu zapewniamy serwis porównujący usługi, który działa prosto, wygodnie i bez dodatkowych opłat dla klienta.

Nasza gwarancja

Nasza gwarancja to 100% przejrzystości i niezależnej oceny

Oferujemy Ci możliwość wglądu w cały rynek usług finansowych, aby obiektywnie ocenić warunki proponowane przez banki i firmy finansowe. Nasza niezależna ocena pomoże Ci wybrać produkt najlepiej odpowiadający na Twoje potrzeby, bez niepotrzebnej straty czasu i pieniędzy.

Co gwarantujemy

Szeroki ogląd rynku

Staramy się umożliwić maksymalnie szeroki ogląd rynku, przedstawiając Ci do porównania najpełniejszy katalog wiodących dostawców. Obiektywnie i niezależnie Jako niezależny serwis gwarantujemy 100% obiektywności w porównywaniu, bez żadnych preferencji dla tego czy innego usługodawcy.

Usługi bezpłatne i poufne

Z naszego serwisu możesz korzystać incognito i nie ponosząc za to żadnych kosztów. Nie mamy żadnych ukrytych prowizji ani opłat. Otrzymujemy dochód od naszych partnerów – banków i firm finansowych, które są przedstawione na stronie internetowej.

Prostota, szybkość i wygoda

Dosłownie po 2-3 kliknięciach otrzymujesz pełną listę ofert w wygodnej, zrozumiałej formie, co pozwoli Ci z łatwością wybrać optymalny produkt lub usługę odpowiadającą Twoim potrzebom.

Elastyczność zorientowana na wynik

Oferujemy możliwość wykorzystania elastycznych narzędzi do sortowania i filtrowania listy ofert według rozmaitych kryteriów wyboru. Z ich pomocą łatwo wybrać produkt, który maksymalnie spełni Twoje oczekiwania.

Informacja

Wiele pragnień i marzeń spełnia się dzięki takiej usłudze finansowej jak kredyt. Jednak wśród różnorodnych ofert banków i firm finansowych nie tak prosto znaleźć taką, której warunki będą nam odpowiadać. Najlepszy sposób, aby nie zgubić się w tej różnorodności, to skorzystać z serwisu porównującego oferty kredytowe. Serwis porównawczy usług finansowych to bezpłatny, błyskawiczny i maksymalnie szczegółowy sposób porównania ofert kredytowych różnych banków i firm finansowych. A z pomocą systemu selekcji i filtrowania ofert w oparciu o różne kryteria wygodnie i z łatwością porównasz i wybierzesz te oferty, które najlepiej zaspokoją Twoje potrzeby. Ponadto z pomocą Kalkulatora kredytowego możesz samodzielnie wykonać niezbędne obliczenia i zaplanować płatności rat kredytu w taki sposób, jaki najlepiej wpasuje się w Twój budżet.

Wiadomości

24.10.2017 12:59

Czy masz szansę na kredyt?
Interesujący fakt: ocena historii kredytowej - główny czynnik decyzji co do wydania nowego kredytu. Wysoki % odmów wydania kredytu związany jest przez negatywną historię kredytową. Przejdź przez nasz ekspres - test oraz poznaj swoje szanse otrzymania nowego kredytu! Powodzenia! więcej >>

18.07.2017 06:56

Twój wymarzony cel finansowy jest bliżej niż myślisz!
Każdy ma swoje marzenia i pragnienia, ma potrzebę realizować się w wielu sferach życia. więcej >>

04.07.2017 15:53

Pożyczka konsolidacyjna – weź sprawy w swoje ręce!
Czasami rozpędzamy się w zaciąganiu zobowiązań finansowych i nagle okazuje się, że nie nadążamy z ich spłatą. więcej >>

29.06.2017 13:18

Wybór kredytu gotówkowego – na co zwrócić uwagę?
Decyzja o zaciągnięciu kredytu bądź pożyczki to poważny krok, który nie powinien być podejmowany pochopnie. więcej >>

27.06.2017 14:11

Czy otwarta w banku lokata zabezpieczy Twoje pieniądze
  więcej >>

21.06.2017 11:23

Lokata bankowa kontra świnka-skarbonka
Posiadanie oszczędności – brzmi dobrze. Każdy z nas powinien starać się choćby o uzbieranie niewielkich oszczędności – na różne potrzeby, na czarną godzinę, na nieplanowany wydatek… więcej >>

Informacja