Kim jesteśmy

Stronę internetową pod adresem https://racoongo.com należy do Colorfull Management Ltd, z siedzibą na Brytyjskich Wyspach Dziewiczych pod adresem Quijano Chambers, P.O. Box 3159, Road Town, Tortola, VG1110, British Virgin Islands, wpisaną do Rejestru Spółek pod numerem 1881841

Racoongo.com to niezależna strona internetowa służąca porównywaniu kosztów i warunków produktów oraz usług.

Oferujemy szybki, wygodny i bezpłatny serwis wyszukujący i dobierający oferty od wiodących dostawców usług finansowych, zarówno banków jak i firm.

Nasza misja to oszczędzać pieniądze naszych klientów poprzez wyszukiwanie i wybór najkorzystniejszej oferty spośród szerokiej gamy dostawców usług finansowych.

Dlaczego Racoon?

Racoongo.com to niezależna strona internetowa służąca

Racoon to zwierzę, które „wywąchuje” i przynosi do domu coś smacznego i zdrowego.

Zgodnie z tą analogią zdefiniowaliśmy nasz cel – przynosić naszym klientom korzyść w postaci zmniejszenia ich wydatków na koszty usług finansowych. W tym celu zapewniamy serwis porównujący usługi, który działa prosto, wygodnie i bez dodatkowych opłat dla klienta.

Nasza gwarancja

Nasza gwarancja to 100% przejrzystości i niezależnej oceny

Oferujemy Ci możliwość wglądu w cały rynek usług finansowych, aby obiektywnie ocenić warunki proponowane przez banki i firmy finansowe.

Nasza niezależna ocena pomoże Ci wybrać produkt najlepiej odpowiadający na Twoje potrzeby, bez niepotrzebnej straty czasu i pieniędzy.

Co gwarantujemy

Szeroki ogląd rynku

Staramy się umożliwić maksymalnie szeroki ogląd rynku, przedstawiając Ci do porównania najpełniejszy katalog wiodących dostawców. Obiektywnie i niezależnie

Jako niezależny serwis gwarantujemy 100% obiektywności w porównywaniu, bez żadnych preferencji dla tego czy innego usługodawcy.

Usługi bezpłatne i poufne

Z naszego serwisu możesz korzystać incognito i nie ponosząc za to żadnych kosztów. Nie mamy żadnych ukrytych prowizji ani opłat.

Otrzymujemy dochód od naszych partnerów – banków i firm finansowych, które są przedstawione na stronie internetowej.

Prostota, szybkość i wygoda

Dosłownie po 2-3 kliknięciach otrzymujesz pełną listę ofert w wygodnej, zrozumiałej formie, co pozwoli Ci z łatwością wybrać optymalny produkt lub usługę odpowiadającą Twoim potrzebom.

Elastyczność zorientowana na wynik

Oferujemy możliwość wykorzystania elastycznych narzędzi do sortowania i filtrowania listy ofert według rozmaitych kryteriów wyboru.

Z ich pomocą łatwo wybrać produkt, który maksymalnie spełni Twoje oczekiwania.

{{alert.msg}}