Ekassa

Najlepiej dopasowana oferta firmy:

Chwilowki

  • Zwiększenie sumy kredytu
  • Zmniejszenie sumy kredytu
  • Spłata na koniec
  • Bez zaświadczeń
  • Udostępnianie online
Kwota

1 120 zt

RRSO

1 475.75%

Zobacz więcej {{labelpaginationBlockCount}} oferta…

OPIS

Informacje o firmie:

Ekassa to młoda, dynamiczna firma, która powstała 19 września 2016 roku. Jest spółką ze 100% polskim kapitałem z siedzibą w Warszawie. Stawia na nowoczesne rozwiązania Fintech i posiada bardzo bogatą ofertę. Proponuje swoje pożyczki w formie chwilówek na niewielkie kwoty, jak również pożyczki ratalne do 9000 zł oraz konsolidacyjne. Firma nie boi się wyzwań i szuka coraz to nowszych rozwiązań by udzielanie pożyczek było sprawnym i szybkim procesem, 100% online bez wychodzenia z domu i bez zbędnych formalności. Firma stawia na ekologie i minimalizuje obieg dokumentów w formie papierowej.

Informacja o pożyczce:

Ekassa stawia na indywidualnie podejście do klienta, stąd też wyróżnia się szerokim wachlarzem ofert pożyczkowych.

Jeżeli potrzebujesz drobnej kwoty do „pierwszego” Ekassa zaproponuje Ci standardową szybką chwilówkę na kwotę do 2500 zł. na 7, 14, 21 lub 28 dni z możliwością przedłużenia spłaty na miesiąc.

Flagową ofertą Ekassa jest pożyczka ratalna „na większy wydatek” do wysokiej kwoty - ponieważ aż do 9000 zł. Jako jedna z niewielu firm udostępnia dodatkową możliwość pożyczania pieniędzy w trakcie spłaty pożyczki, warunkiem jest jedynie spłata w terminie rat. Oferta jest niezwykle atrakcyjna cenowo i warta uwagi.

Dla klientów, których przygniatają spłaty drogich pożyczek Ekassa oferuje pożyczkę konsolidacyjną. Dzięki pożyczce spłacasz swoje stare długi i wszystkie raty konsolidujesz w jedną wygodną płatność miesięczną.

Warunki uzyskania pożyczki

Ekassa dość liberalnie podchodzi do wieku pożyczkobiorców, pożyczka jest dostępna już od 18 lat, limit wieku to teoretycznie 70 lat ale o pożyczkę również mogą się starać osoby starsze. Pożyczkę mogą otrzymać obywatele Polscy, którzy posiadają ważny dowód osobisty oraz konto bankowe w polskim banku. Oczywiście potrzebny jest też numer telefonu zarejestrowany w Polsce.

Czy EKASSA weryfikuje BIK KRD BIG ERIF?

Firma sprawdzi swoich potencjalnych klientów w BIK i KRD jak większość firm pożyczkowych. Podstawową zasadą dla Ekassa jest odpowiedzialne udzielanie pożyczek, więc nie jest to oferta dla osób które nie chcą spłacać swojego zadłużenia.

Proces otrzymania pożyczki:

Na początek Ekassa pozwala na wybór najlepszej oferty dopasowanej do potrzeb klienta. Na stronie znajdziemy 3 warianty, w którym szczegółowo firma wyjaśnia dla kogo są dedykowane. Wskazana jest również szczegółowa symulacja spłaty pożyczki co pozwala na prawidłowe rozplanowanie swoich finansowych możliwości.

Po wyborze najlepszego wariantu przechodzimy do panelu klienta gdzie wypełniamy wniosek. Po kilkunastu minutach otrzymujemy decyzję pożyczkową. Przy pozytywnej decyzji otrzymujemy pieniądze wpływają wprost na nasze konto. Cały proces wnioskowania i spłaty jest online, bez zbędnych formalności.

Refinansowanie

Ekassa proponuje refinansowanie, koszt tej usługi jest podobny jak koszt pożyczki. Zawsze warto z problemem spłaty zwrócić się do Biura Obsługi Klienta Ekassa gdzie chętnie pomogą znaleźć najlepsze rozwiązanie. Dla klientów którzy nie są pewni, iż spłacą całe zadłużenie jednorazowo Ekassa poleca pożyczkę ratalną, która jest bardzo atrakcyjna cenowo i pozwala na rozplanowanie spłaty zgodnie z możliwościami finansowymi klienta.

Promocje

Firma posiada atrakcyjne promocje dla stałych i rzetelnych klientów, można uzyskać liczne zniżki i co jest unikalne na rynku dodatkowe środki finansowe w trakcie spłaty pierwszej pożyczki. Ekassa oferuje liczne rabaty okolicznościowe, więc warto śledzić ich stronę www.ekassa.com bądź komunikaty na Facebooku ponieważ można trafić na bardzo atrakcyjną ofertę.

Kontakty firmowe

Odwiedź witrynę firmy

Podobne oferty: