Niezapomniane, romantyczne, bajkowe wesele marzeń? Z kredytem jest wszystko realne!

Kredyt na wesele. Brać czy nie brać? Spełnić czy porzucić marzenie o idealnym weselu?

Wesele to dzień wyjątkowy – nie ma tu żadnych wątpliwości. By doszło do skutku i ten dzień był niezapomniany potrzebne szegółowe przygotowania i odpowiednie zaplecze finansowe. Często takie wsparcie młodym okazują rodzice. Ale im dalej, tym bardziej nowostworzone pary chcą być samodzielne i szukają innych rozwiązań. Jest to tendencja młodego pokolenia. Nie zawsze ta tendencja wiąże się z robieniem oszczędności i odkładaniem uroczystego przyjęcia na lata. Wychodzi się z założenia: „Zycie jest zbyt krótkie żyby czekać zbyt długo”.

Planując budżet weselny liczą się sala, bufet, dekoracje, zespół muzyczny, usługi fotografa i jeszcze dużo więcej drobiazgów. Średni koszt wesela (przy średnich cenach) dla 70 osób to około 30 000 złotych. Nie każda para młoda ma taką kasę i jednak potrzebuje wsparcia. Teraz z pomocą przychodzą kredyty i różnego rodzaju pożyczki, które każdy bank czy instytucja pozabankowa jest w stanie niemal każdemu udzielić. Zaciągnięcie kredytu na wesele jest procedurą, która w naszych czasach już nikogo nie dziwi. Najważniejsze o czym nie można zapomnięć – to zdrowy rozsądek. Koszty nie powinne przekraczać możliwości. Pamiętajmy o przysłowiu: „Mierz siły na zamiary”. Ale jak już decyzja o kredycie zapadnie to pozostanie jedynie wybór kredytodawcy.

 

Bank czy firma pożyczkowa? Gdzie zaciągnąć pożyczke na ślub?

Wybierając kredytodawce należy bardzo pilnie porównać oferowane produkty finansowe. Żaczynać „nowe życie” wszyscy chcą z myślą o szczęśliwej przyszłości i sukcesach, a nie o długu w banku. Wysokość oprocentowania to czynnik numer jeden. Im mniejsze oprocentowanie, tym mniejszą kwotę spłacimy na rzecz banku. Czynnikiem numer dwa jest termin spłaty: w wypadku pożyczki typu chwilówka jest on bardzo krótki (maksymalnie do 60 dni) i dostępny błyskawicznie, prawie w każdej firmie pozabankowej. Spłate kredytu na raty można rozciągnąć nawet na lata. I tu powstaje czynnik numer trzy – wysokość kwoty pożyczki.

Idealna formuła kredytowa wygląda tak: szybko, tanio, dużo i na długo.  Ale niestety produkt który spełni wszystkie cztery wymagania nie istnieje.

Banki proponują duże kwoty z niskim oprocentowaniem na długi termin, ale mają wysokie wymagania do kredytobiorców i dużo formalności.

Firmy pożyczkowe udzielają znacznie niższe kwoty z wyższym oprocentowaniem i na krótki termin, ale proces jest łatwy szybki i bez żadnych formalności.

W instytucji pozabankowej nieraz wystarczy tylko:

– dowód osobisty!

Banki będą wymagać dodatkowo:

– potwierdzenia od pracodawcy (umowa o prace) i

– zaświadczenia wysokości wynagrodzenia.

Więc bank czy firma pożyczkowa – wybór zależy od potrzeb i możliwości każdej konkretnej pary młodej.

 

Jak wziąć kredyt na ślub bez dodatkowych formalności?

Decyzja o kredycie, jak i wybór kredytodawcy, nie może być pochopna. Skutki podjętej decyzji nie powinne nadto obciążać kieszeni małżeńców. Bardzo przydatnym podczas wyboru kredytobiorcy może stać portal Racoongo. https://racoongo.com/ . To porównywarka usług finansowych, najlepszych ofert i promocji! Tylko aktualne informacje! Sami solidni Pożyczkodawcy! Możliwość filtrowania usług pod kątem potrzeb.  Z Racoongo zaoszcędzisz czas i pieniądze, które z przyjemnością wydzasz na „swój wymarzony dzień”!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

powrót do góry