INcredit

Najlepiej dopasowana oferta firmy:

Chwilowki

  • Zwiększenie sumy kredytu
  • Zmniejszenie sumy kredytu
  • Spłata na koniec
  • Bez zaświadczeń
  • Udostępnianie online
Kwota

1 004 zt

RRSO

10.49%

Zobacz więcej {{labelpaginationBlockCount}} oferta…

OPIS

Informacje o firmie:

INCREDIT – jest to spółka, która początkowo założona została na Łotwie i jest związana z grupą NetCredit, która również działa na rynku polskim. Spółki tej grupy można także spotkać w Gruzji, Czechach, Rosji, Hiszpanii, Meksyku. Firma ma spore doświadczenie w branży finansowej, InCredit przede wszystkim oferuje pożyczki ratalne na okres do 12 miesięcy na większe kwoty bo aż do 10 000 zł. Firma należy do Polskiego Związku Instytucji Pożyczkowych. W Polsce działa od niedawna od 22 lutego 2016 r.

Informacja o pożyczce:

W InCredit nie znajdziesz typowych chwilówek na małe kwoty z krótkim okresem spłaty. Firma specjalizuje się w pożyczkach ratalnych. Pierwszą pożyczkę możesz otrzymać na kwotę 7000 zł, jeżeli spłacisz swoje zobowiązanie zgodnie z harmonogramem kolejną pożyczkę możesz otrzymać aż do 10 000 zł. Okres kredytowania to od 3 do 12 miesięcy. Spłata pożyczki odbywa się co miesiąc. Pożyczka dedykowana jest dla tych, którzy potrzebują większej ilości gotówki, a nie mogą spłacić całej kwoty jednorazowo. Pożyczka nie należy do najtańszych ale jasno określa warunki spłaty, które można dopasować do swoich możliwości finansowych.

Warunki uzyskania pożyczki

Pożyczkę w InCredit może uzyskać obywatel Polski, w wieku od 21 do 70 lat. Potrzebne jest również konto bankowe, aktywny telefon komórkowy oraz adres mailowy. Osoba aplikująca o pożyczkę w InCredit powinna mieć regularne miesięczne dochody aby być w stanie spłacić zaciągniętą pożyczkę. Firma sprawdza historię kredytową potencjalnego pożyczkobiorcy przed udzieleniem pożyczki. Jeżeli historia kredytowa nie jest zbyt pozytywna z dużym prawdopodobieństwem InCredit odmówi udzielenia pożyczki, kwoty pożyczki nie są małe, stąd też większa skrupulatność badania zdolności kredytowej potencjalnych pożyczkobiorców.

Czy InCredit weryfikuje BIK KRD BIG ERIF?

InCredit przeprowadza dość solidny proces weryfikacji, więc sprawdzi większość baz. Przy problemach ze spłatą poprzednich pożyczek i wpisów do rejestrów Biura Informacji Kredytowej czy Krajowego Rejestru Długów prawdopodobnie zaistnieje konieczność sprawdzenia ofert firm, które udzielają pożyczek bez szczegółowych weryfikacjach w bazach.

Proces otrzymania pożyczki:

Proces aplikacyjny należy zacząć od wskazania kwoty i sugerowanej wysokości raty wraz z okresem spłaty, system automatycznie przekieruje Cię do panelu rejestracyjnego lub logowania. Aby otrzymać pożyczkę w InCredit należy odpowiedzieć na kilka pytań, które znajdują się we wniosku, np. o dochody, zobowiązania i podstawowe dane konieczne do udzielenia pożyczki. Dodatkowo w celu weryfikacji należy dokonać opłaty weryfikacyjnej.

Refinansowanie

Kasomat ma w swojej ofercie opcje refinansowana na maksymalnie 30 dni, oferta jest kierowana dla osób, którzy nie mają możliwości spłacić w umówionym terminie. Koszt takiego refinansowania jest analogiczny jak cena pożyczki, aby skorzystać z refinansowania należy zalogować się na profil klienta, wybrać dostępną opcję i spłacić wskazaną kwotę w celu przedłużenia terminu spłaty.

Promocje

InCredit udziela promocji dla klientów, którzy pierwszy raz skorzystali z oferty pożyczki ratalnej. „Pierwsza rata niższa spłata” to promocja pozwalająca na otrzymanie rabatu na koszty Prowizji oraz Odsetek, które naliczane są na pierwszą ratę pożyczki. Więc ta promocja pozwoli zaoszczędzić na jednej racie, która będzie stosunkowo niższa od pozostałych rat. Zgodnie z warunkami klient, który wziął udział w promocji i najpóźniej w terminie wynikającym z Harmonogramu dokonał zapłaty pierwszej raty InCredit udzieli rabatu.

Kontakty firmowe

Odwiedź witrynę firmy

Podobne oferty: